Competitions

Name Place Date Last reg. day Competitors
Oulu-Shiai Oulu 2022-11-27 2022-11-23
Startti Cup 4 Kerava 2022-11-26 2022-11-23
Tempon judon 40v nuorten juhlakilpailut & Temponaatio Masku 2022-11-20 2022-11-16
Seibukan-shiai Kurikka 2022-11-19 2022-11-15
NE-WAZA Epävirallinen SM Vantaa 2022-11-19 2022-11-16
Alempien Vöiden Mestaruuskilpailut Helsinki 2022-11-13 2022-11-09
Genelec-turnaus Iisalmi 2022-11-12 2022-11-09
Hontai Shiai Helsinki 2022-11-12 2022-11-09
Turku Judo Open Turku 2022-11-06 2022-11-02
Finnish Judo Open Turku 2022-11-05...2022-11-06 2022-11-02
Tampere Shiai Hervanta 2022-10-29 2022-10-26
Samurai Cup 4 Rovaniemi 2022-10-15 2022-10-12
Ruska Shiai Rovaniemi 2022-10-15 2022-10-12
Nuorten Joukkue-SM Vantaa 2022-10-02 2022-09-28
Nuorten SM-kilpailut Vantaa 2022-10-01 2022-09-28
Mikkeli Shiai 60-vuotisjuhlakilpailu Mikkeli 2022-09-24 2022-09-21
Ryhti Shiai Raisio 2022-09-10 2022-09-07
Hiiden Shiai Nummela 2022-09-03 2022-08-31
Startti Cup 3 Nummela 2022-09-03 2022-08-31
Samurai Cup 3 Vantaa 2022-08-27 2022-08-24
Katan Pohjoismaiden Mestaruus Järvenpää 2022-08-27...2022-08-28 2022-08-22
SM-viikko Salo 2022-07-02 2022-06-24
EPYG 2022 Pajulahti 2022-07-01 2022-06-25
Hyvän Mielen Kesäkisa Ideapark, Lempäälä 2022-06-12 2022-06-08
TEAM Wekara-Shiai Vantaa 2022-05-29 2022-05-25
Wekara-Shiai Vantaa 2022-05-28 2022-05-25
Weteran-Shiai Vantaa 2022-05-28 2022-05-26
Koyama Shiai Rovaniemi 2022-05-22 2022-05-18
Itäjudo Open Kitee 2022-05-21 2022-05-18
Kata SM Tampere, Nääshalli 2022-05-21 2022-05-17
Haru Shiai Oulu 2022-05-14 2022-05-11
Junnu Cup Orimattila 2022-05-14 2022-05-11
Sovelletun Judon SM-kilpailu Lempäälä, Ideapark 2022-05-08 2022-05-03
Judon Mixed Team SM-kilpailu Lempäälä, Ideapark 2022-05-08 2022-05-03
Veteraanien SM-kilpailut Ideapark, Lempäälä 2022-05-08 2022-05-03
Judon SM Lempäälä, Ideapark 2022-05-07 2022-05-03
Hämeenlinna Shiai Hämeenlinna 2022-04-23 2022-04-19
Pohjoismaiden mestaruuskilpailut Reykjavik, Islanti 2022-04-23...2022-04-24 2022-04-01
Etelä-Suomen Aluemestaruus Tikkurila 2022-04-10 2022-04-06
Aprilli-Shiai Kurikka 2022-04-09 2022-04-05
Startti Cup 2 Tikkurila 2022-04-09 2022-04-06
Samurai Cup II Nummela 2022-04-02 2022-03-30
Alempien vöiden Mestaruuskilpailut (PERUTTU) Vantaa 2022-03-27 2022-03-23
Hontai Shiai (PERUTTU) Vantaa 2022-03-26 2022-03-23
Kansallinen Kata kilpailu Tampere, Nääshalli 2022-03-19 2022-03-16
Maskun Tempon Salikisat Maskun Hemmingin koulu 2022-03-13 2022-03-09
Oulu Shiai Oulu 2022-01-29 2022-01-26
Samurai Cup 1 Lempäälä, Ideapark 2022-01-22 2022-01-19
Ideapark Shiai Lempäälä 2022-01-22 2022-01-19
Pajulahti Games (PERUTTU) Nastola 2022-01-20...2022-01-23 2021-12-19
Ne-Waza epävirallinen SM Vantaa 2021-12-18 2021-12-14
Lahti Shiai 11.12.2021 (PERUTTU) Lahti 2021-12-11 2021-11-25
Oulu-shiai (PERUTTU) Oulu 2021-12-11 2021-12-07
Baltic Sea Championships 2021 Orimattila 2021-12-04 2021-11-30
Tampere Shiai Tampere 2021-11-27 2021-11-27
Judon Veteraanien SM Tampere 2021-11-27 2021-11-27
Startti Cup Kirkkonummi 2021-11-20 2021-11-20
Etelä-Savo Shiai Mäntyharju 2021-11-13 2021-11-13
Salikisat Hemmingin Koulu 2021-11-06 2021-11-06
Genelec-turnaus Iisalmi 2021-11-06 2021-11-06
Finnish Judo Open Turku 2021-10-30 2021-10-30
Hontai Shiai Helsinki 2021-10-24 2021-10-24
AVM Helsinki 2021-10-23 2021-10-23
Samurai Cup IV Rovaniemi 2021-10-16 2021-10-16
Judon Joukkue SM Nummela 2021-10-10 2021-10-10
Judon SM Nummela 2021-10-09 2021-10-09
Nuorten Joukkue-SM Porvoo 2021-10-03 2021-10-03
Nuorten SM Porvoo 2021-10-02 2021-10-02
Nuorten Joukkue-SM Vantaa 2021-10-02 2022-09-28
Samurai Cup 3 Orimattila 2021-08-28 2021-08-28
Tampere Shiai 2020-10-24 2020-10-24
Samurai Cup 3 Rovaniemi 2020-10-10 2020-10-10
Koyama shiai Rovaniemi 2020-10-10 2020-10-10
Judon Joukkue SM Orimattila 2020-10-04 2020-10-04
Judon Joukkue SM Orimattila 2020-10-04 2020-10-04
Judon SM Orimattila 2020-10-03 2020-10-03
Hiiden Shiai Nummela 2020-09-19 2020-09-19
Joukkue Wekara Vantaa 2020-09-06 2020-09-06
Wekara Shiai Vantaa 2020-09-05 2020-09-05
Judo Baltic Sea Championships Orimattila 2020-03-07 2020-03-07
Finndai Shiai Porthania 2020-02-23 2020-02-23
U18 & U21 JOUKKUE SM Nummela 2020-02-16 2020-02-16
U18 ja U21 SM Nummela 2020-02-15 2020-02-15
Jyväskylä Shiai 2020-02-01 2020-02-01
Väli-Suomen Junnucup Jyväskylä 2020-02-01 2020-02-01
Startti Cup 1 Järvenpää 2020-01-26 2020-01-26
Samurai Cup 1 Tampere 2020-01-25 2020-01-25
Ice Power Cup Tampere 2020-01-25 2020-01-25
Pajulahti Games 2020 Pajulahti, Nastola 2020-01-18 2020-01-18
Pajulahti Games 2020 Pajulahti, Nastola 2020-01-18 2020-01-18
Mikkeli Shiai 2020 2020-01-11 2020-01-11
Lahti Shiai 2019 Pajulahti 2019-12-07 2019-12-07
Startti Cup 4 Kirkkonummi 2019-11-09 2019-11-09
Genelec turnaus Iisalmi 2019-11-09 2019-11-09
Sotilasurheiluliiton kamppailupäivät Utti 2019-11-06 2019-11-06
MaTe Junnukisat Hemmingin Koulu 2019-11-02 2019-11-02
Seibukan shiai Kurikka 2019-11-02 2019-11-02
FJO Turku 2019-10-26 2019-10-26
Hontai Shiai Helsinki 2019-10-20 2019-10-20
Newaza Helsinki 2019-10-19 2019-10-19
Samurai Cup 3 Rovaniemi 2019-10-12 2019-10-12
Barents Judo Cup Rovaniemi 2019-10-12 2019-10-12
Tampere Shiai 2019-10-05 2019-10-05
StarttiCup 3 Nummela 2019-09-28 2019-09-28
Hiiden Shiai Nummela 2019-09-28 2019-09-28
Ryhti Shiai Raisio 2019-09-07 2019-09-07
SamuraiCup 2 Turku 2019-08-31 2019-08-31
European Para Youth Games 2019-06-28 2019-06-28
Wekara Shiai Vantaa 2019-05-25 2019-05-25
Weteran Shiai Vantaa 2019-05-25 2019-05-25
Ideapark Shiai Lempäälä 2019-05-18 2019-05-18
NJC Rovaniemi 2019-05-18 2019-05-18
ItäjudoOpen Kerimäki 2019-05-11 2019-05-11
StarttiCup 2 Porvoo 2019-05-05 2019-05-05
Harushiai Oulu 2019-05-04 2019-05-04
ES Aluemestaruus Porvoo 2019-05-04 2019-05-04
Sovelletun Judon Shirokawa Shiai Porvoo 2019-05-04 2019-05-04
Hämeenlinna Shiai 2019-04-27 2019-04-27
Aprilli shiai Kurikka 2019-04-06 2019-04-06
AVM Vantaa 2019-03-24 2019-03-24
Hontai Shiai Vantaa 2019-03-23 2019-03-23
Baltic Sea Championships Orimattila 2019-03-09 2019-03-09
Finndai Shiai Helsinki 2019-02-23 2019-02-23
L-S aluemestaruuskilpailut Vimpeli 2019-02-23 2019-02-23
Nuorten SM 2019 joukkue Iisalmi 2019-02-10 2019-02-10
Alle 18- ja 21-vuotiaiden SM-kilpailut Iisalmi 2019-02-09 2019-02-09
Jyväskylä Shiai 2019-02-02 2019-02-02
Väli-Suomen JunnuCup 1 Jyväskylä 2019-02-02 2019-02-02
Samuraicup 1 Tampere 2019-01-26 2019-01-26
Ice Power Cup Tampere 2019-01-26 2019-01-26
Pajulahti Games Judo Pajulahti 2019-01-19 2019-01-19
Lahti Shiai 2018-12-08 2018-12-08
Startti Cup 4 Kirkkonummi 2018-11-17 2018-11-17
Genelec turnaus Iisalmi 2018-11-10 2018-11-10
MaTe junnukisat 2018-11-10 2018-11-10
Orimattila Shiai 2018-11-04 2018-11-04
JunnuCup 2018-11-04 2018-11-04
Finnish Judo Open Tampere 2018-11-03 2018-11-03
Seibukan shiai Kurikka 2018-10-27 2018-10-27
A.S.P GAMES JUDO Utti 2018-10-24 2018-10-24
Mikkeli Shiai Mikkeli 2018-10-20 2018-10-20
Barents Cup Rovaniemi 2018-10-14 2018-10-14
Samurai Cup III Rovaniemi 2018-10-13 2018-10-13
Tampere Shiai Hervanta 2018-10-06 2018-10-06
Hiiden Shiai Nummela 2018-09-29 2018-09-29
StarttiCup 3 Nummela 2018-09-29 2018-09-29
Ryhti Shiai Masku 2018-09-15 2018-09-15
Samurai Cup 2 Orimattila 2018-09-08 2018-09-08
Joukkue Wekara Myyrmäen urheilutalo 2018-05-27 2018-05-27
Wekara-shiai Myyrmäen urheilutalo 2018-05-26 2018-05-26
Koyama shiai 2018 Rovaniemi 2018-05-19 2018-05-19
ItäjudoOpen Kerimäki 2018-05-17 2018-05-17
Harushiai OULU 2018-05-12 2018-05-12
Sovelletun Judon SM Helsinki 2018-05-06 2018-05-06
Miesten ja Naisten Joukkue SM Helsinki 2018-05-06 2018-05-06
Judon SM Helsinki 2018-05-05...2018-05-06 2018-05-06
Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut Vimpeli 2018-04-28 2018-04-28
ES-Aluemestaruus Kerava 2018-04-21 2018-04-21
Startti Cup2 Kerava 2018-04-21 2018-04-21
Hämeenlinna Shiai 2018-04-14 2018-04-14
Aprilli shiai Kurikka 2018-04-07 2018-04-07
AVM Vantaa 2018-03-25 2018-03-25
Hontai Shiai Vantaa 2018-03-24 2018-03-24
Baltic Sea Championships Orimattila 2018-03-10 2018-03-10
U18 ja U21 Joukkue SM Vantaa 2018-02-11 2018-02-11
U18 ja U21 SM Vantaa 2018-02-10 2018-02-10
Väli-Suomen JunnuCup1 2018-02-03 2018-02-03
Jyväskylä Shiai 2018-02-03 2018-02-03
Finndai-Shiai Helsinki 2018-02-03 2018-02-03
Startti Cup 1 Järvenpää 2018-01-28 2018-01-28
Ice Power Cup Tampere 2018-01-27 2018-01-27
Samurai Cup 1 Nummela 2018-01-20 2018-01-20
Pajulahti Games Pajulahti 2018-01-20 2018-01-20
Kougensai Shiai Hyvinkää 2018-01-13 2018-01-13
Willimies-Shiai Lappeenranta 2018-01-06 2018-01-06
Lahti Shiai Pajulahti 2017-12-09 2017-12-09
Väli-Suomen Junnu-Cup 4 Pajulahti 2017-12-09 2017-12-09
Hiiden Shiai Nummela 2017-11-25 2017-11-25
Startti Cup 4 Kirkkonummi 2017-11-18 2017-11-18
Genelec turnaus Iisalmi 2017-11-11 2017-11-11
JunnuCup Orimattila 2017-11-04 2017-11-04
MaTe Junnukisat Hemmingin Koulu 2017-11-04 2017-11-04
Hontai shiai Vantaa 2017-10-29 2017-10-29
Newaza SM Vantaa 2017-10-28 2017-10-28
Seibukan shiai Kurikan Monnari 2017-10-28 2017-10-28
Finnish Judo Open Tampere 2017-10-21 2017-10-21
Mikkeli Shiai 2017 2017-10-14 2017-10-14
Väli-Suomen JC III Tampere 2017-10-08 2017-10-08
TAMPERE SHIAI 2017-10-07 2017-10-07
Barents Cup Rovaniemi 2017-10-01 2017-10-01
Samurai Cup III Rovaniemi 2017-09-30 2017-09-30
Oulu shiai Oulu 2017-09-16 2017-09-16
Startti Cup III Porvoo 2017-09-10 2017-09-10
Samurai Cup II Porvoo 2017-09-09 2017-09-09
Ryhti Shiai Masku 2017-09-02 2017-09-02
Wekara-Shiai Myyrmäen urheilutalo 2017-06-27 2017-06-27
Joukkue-Wekara Myyrmäen urheilutalo 2017-05-28 2017-05-28
Koyama-shiai Rovaniemi 2017-05-27 2017-05-27
Sovelletun Judon SM Turku 2017-05-21 2017-05-21
Haru Shiai Oulu 2017-05-06 2017-05-06
Hämeenlinna Shiai 2017-04-29 2017-04-29
Junnu Cup 2 Nummela 2017-04-22 2017-04-22
ES Aluemestaruuskilpailut Nummela 2017-04-22 2017-04-22
Aprilli Shiai Kurikka 2017-04-08 2017-04-08
AVM Vantaa 2017-03-26 2017-03-26
Hontai 27 v. Shiai Vantaa 2017-03-25 2017-03-25
Baltic Sea Championships Orimattila 2017-03-11 2017-03-11
Finndai Shiai Helsinki 2017-03-04 2017-03-04
Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut Vimpeli 2017-02-18 2017-02-18
Jyväskylä Shiai 2017-02-11 2017-02-11
Väli-Suomen Junnucup 1 Jyväskylä 2017-02-11 2017-02-11
U18 ja U21 SM Rovaniemi 2017-02-04 2017-02-04
Junnu Cup 1 Järvenpää 2017-01-29 2017-01-29
Ice Power Cup Tampere 2017-01-28 2017-01-28
Samurai Cup 1 Orimattila 2017-01-21 2017-01-21
Pajulahti Games 2017 Pajulahti 2017-01-21 2017-01-21
Kougensai Shiai Hyvinkää 2017-01-14 2017-01-14
Willimies-Shiai Lappeenranta 2017-01-07 2017-01-07
Lahti Shiai Pajulahti 2016-12-10 2016-12-10
Hiiden Shiai Nummela 2016-12-03 2016-12-03
Kymijoki Shiai Kouvola 2016-11-26 2016-11-26
NFJO Kouvola 2016-11-26 2016-11-26
Kymijoki Shiai ja NFJO Kouvola 2016-11-26 2016-11-26
Junnu Cup 4 Kerava 2016-11-20 2016-11-20
Genelec Shiai Iisalmi 2016-11-19 2016-11-19
Hontai shiai Vantaa 2016-10-30 2016-10-30
Seibukan Shiai Kurikan monnari 2016-10-29 2016-10-29
MaTe Junnukisat Hemmingin koulu 2016-10-29 2016-10-29
V-S JunnuCup 4 Orimattila 2016-10-22 2016-10-22
Kerava Shiai 2016 Killan koulu 2016-10-15 2016-10-15
Barents Cup 2016 Rovaniemi 2016-10-09 2016-10-09
Samurai Cup IV Rovaniemi 2016-10-08 2016-10-08
Junnu Cup 3 Nummela 2016-09-24 2016-09-24
Eden Shiai Tampere 2016-09-17 2016-09-17
Väli-Suomen JC 3 Leppävirta 2016-09-10 2016-09-10
Ryhti Shiai Naantali 2016-09-03 2016-09-03
Koyama Shiai Rovaniemi 2016-05-28 2016-05-28
Wekara Shiai Vantaa 2016-05-28 2016-05-28
Joukkue Wekara Vantaa 2016-05-28 2016-05-28
Sovellettu Judo SM Oulu 2016-05-15 2016-05-15
SM2016 Miehet ja Naiset Oulu 2016-05-14 2016-05-14
SELL Student Games Tampere 2016-05-14 2016-05-14
Väli-Suomen Junnu Cup 2 Lahti 2016-05-01 2016-05-01
JunnuCup 2 Porvoo 2016-04-24 2016-04-24
ItäJudo Open 2016 Leppävirta 2016-04-23 2016-04-23
Harushiai Oulu 2016-04-23 2016-04-23
ES Avoin Aluemestaruus Porvoo 2016-04-23 2016-04-23
Hämeenlinna Shiai 2016-04-16 2016-04-16
SakuraShiai 2016 Kuopio 2016-04-09 2016-04-09
Aprilli Kurikka 2016-04-09 2016-04-09
AVM Vantaa 2016-03-13 2016-03-13
Hontai 26v. shiai Vantaa 2016-03-12 2016-03-12
Baltic Sea Open Orimattila 2016-03-05 2016-03-05
Judon Länsi-Suomen AM 2016-02-20 2016-02-20
Nuorten Judon SM Tampere 2016-02-13 2016-02-13
Nuorten Judon SM Tampere 2016-02-13 2016-02-13
Finndai shiai 2016 Helsinki 2016-02-06 2016-02-06
Jyväskylä Shiai 2016-01-30 2016-01-30
Väli-Suomen JC1 Jyväskylä 2016-01-30 2016-01-30
JunnuCup 1 Järvenpää 2016-01-24 2016-01-24
Ice Power Cup Tampere 2016-01-23 2016-01-23
NE-WAZAN SM 2016 Rajatorppa, Vantaa 2016-01-23 2016-01-23
PG Nastola 2016 Pajulahti 2016-01-23 2016-01-23
Samurai Cup I Pajulahti 2016-01-16 2016-01-16
Kougensai Shiai Hyvinkää 2016-01-09 2016-01-09
Lahti Shiai Pajulahti 2015-12-05 2015-12-05
Kymijoki Shiai Kouvola 2015-11-28 2015-11-28
Nuorten Finnish Judo Open Kouvola 2015-11-28 2015-11-28
JunnuCup IV Helsinki 2015-11-15 2015-11-15
Genelec Turnaus Iisalmi 2015-11-14 2015-11-14
Junnu Cup Jyväskylä 2015-11-07 2015-11-07
Hontai shiai Vantaa 2015-11-01 2015-11-01
MaTe Junnukisat Hemmingin koulu 2015-10-31 2015-10-31
Seibukan Shiai Kurikka 2015-10-24 2015-10-24
Mikkeli Shiai 2015-10-17 2015-10-17
Samurai Cup OULU 2015-10-10 2015-10-10
Yawara Shiai Joensuu 2015-10-03 2015-10-03
Kerava Shiai 2015 Killan Koulu, Kerava 2015-10-03 2015-10-03
Sovelletun Judon leirikisa Savitaipale 2015-10-03 2015-10-03
Ryhti Shiai Raisio 2015-09-26 2015-09-26
Barents Cup 2015 Rovaniemi 2015-09-26 2015-09-26
Junnu Cup III Nummela 2015-09-20 2015-09-20
Hiiden Shiai Nummela 2015-09-19 2015-09-19
EDEN SHIAI Tampere 2015-09-12 2015-09-12
Samurai Cup III Kirkkonummi 2015-09-05 2015-09-05
Koyama-shiai Rovaniemi 2015-05-23 2015-05-23
Joukkue Wekara Vantaa 2015-05-17 2015-05-17
Wekara Shiai Vantaa 2015-05-16 2015-05-16
Haru shiai Oulu 2015-05-09 2015-05-09
ItäJudo Open 2015 Kitee 2015-05-09 2015-05-09
Sovellettu SM Vantaa 2015-04-26 2015-04-26
JOUKKUE SM Vantaa 2015-04-26 2015-04-26
Hämeenlinna Shiai 2015-04-18 2015-04-18
JunnuCup Loviisa 2015-04-11 2015-04-11
ES-Aluemestaruus Loviisa 2015-04-11 2015-04-11
Aprilli Shiai Kurikka 2015-04-11 2015-04-11
Sakura Shiai 2015 Kuopio 2015-03-28 2015-03-28
Alempien vöiden Mestaruuskilpailut Vantaa 2015-03-22 2015-03-22
Hontai 25v Shiai Vantaa 2015-03-21 2015-03-21
Baltic Sea Open Orimattila 2015-03-07 2015-03-07
Jyväskylä Shiai 2015-03-01 2015-03-01
L-S Aluemestaruus Vimpeli 2015-02-28 2015-02-28
NSM Nummela 2015-02-14 2015-02-14
Finndai shiai 2015 Unisport 2015-02-07 2015-02-07
Junnu Cup 1 Järvenpää 2015-01-25 2015-01-25
Ice Power Cup Tampere 2015-01-24 2015-01-24
Samurai Cup 1 Orimattila 2015-01-17 2015-01-17
Pajulahti games 2015 Pajulahti 2015-01-16 2015-01-16
Kougensai Shiai Hyvinkää 2015-01-10 2015-01-10
Lahti Shiai Pajulahti 2014-12-06 2014-12-06
Kymijoki Shiai Kouvola 2014-11-22 2014-11-22
FJO for Youth Kouvola 2014-11-22 2014-11-22
Junnu Cup 4 Kirkkonummi 2014-11-16 2014-11-16
Genelec Turnaus 2014 Iisalmi 2014-11-15 2014-11-15
Newaza-SM 2014 Turku 2014-11-08 2014-11-08
Hontai Shiai Vantaa 2014-11-02 2014-11-02
Sov.judon Hontai Shiai Vantaa 2014-11-01 2014-11-01
MaTe Junnukisat Hemmingin koulu 2014-11-01 2014-11-01
Seibukan Shiai Kurikka 2014-10-25 2014-10-25
Ruska-Shiai 2014 Rovaniemi 2014-10-18 2014-10-18
Kerava-Shiai Sompion Koulu 2014-10-12 2014-10-12
Samurai Cup 4 Kerava 2014-10-11 2014-10-11
EDEN SHIAI Tampere 2014-10-04 2014-10-04
Junnu Cup 3 Helsinki 2014-09-28 2014-09-28
Yawara Shiai Joensuu 2014-09-20 2014-09-20
Hiiden Shiai Nummela 2014-09-14 2014-09-14
Samurai Cup 3 Nummela 2014-09-13 2014-09-13
Ryhti Shiai Raisio 2014-09-06 2014-09-06
Lakeuden Kisat Seinäjoki 2014-06-07 2014-06-07
NORDIC Judo Orimattila 2014-05-24...2014-05-25 2014-05-25
Joukkue Wekara Vantaa 2014-05-18 2014-05-18
Wekara Shiai Vantaa 2014-05-17 2014-05-17
JunnuCup 2 Porvoo 2014-05-11 2014-05-11
Penado ITÄJUDO Open Pieksämäki 2014-05-10 2014-05-10
ES-Aluemestaruus Porvoo 2014-05-10 2014-05-10
Hämeenlinna Shiai 2014-04-26 2014-04-26
SM2014 Vantaa 2014-04-12...2014-04-13 2014-04-13
SM2014 Vantaa 2014-04-12...2014-04-13 2014-04-13
SM2014 Vantaa 2014-04-12...2014-04-13 2014-04-13
Sakura-shiai Kuopio 2014-04-05 2014-04-05
Aprilli Shiai Kurikka 2014-04-05 2014-04-05
Samurai Cup 2 Pajulahti 2014-03-29 2014-03-29
AVM 2014 Vantaa Hakunila 2014-03-23 2014-03-23
Hontai Shiai Hakunila 2014-03-22 2014-03-22
NSM Nummela 2014-02-22...2014-02-23 2014-02-23
NSM Nummela 2014-02-22...2014-02-23 2014-02-23
Finndai shiai 2014 Helsinki 2014-02-01 2014-02-01
Ice Power Cup Tampere 2014-01-25 2014-01-25
Samurai Cup 1 Orimattila 2014-01-18 2014-01-18
SM 2015 Vantaa 2000-01-01 2000-01-01
Samurai Cup 3 Kirkkonummi 2000-01-01 2000-01-01
SM 2017 Turku 2000-01-01 2000-01-01
Joukke SM 2017 Turku 2000-01-01 2000-01-01
Startti Cup 1 27.1.2019 2000-01-01 2000-01-01
SM 2019 Nummela 2000-01-01 2000-01-01
SOVELLETTU SM 2019 Nummela 2000-01-01 2000-01-01
JOUKKUE SM 2019 Nummela 2000-01-01 2000-01-01
Samurai Cup 2 30.8.2020 2000-01-01 2000-01-01
Hontai Shiai Helsinki 0018-10-28 0018-10-28
Hontai Newaza Helsinki 0018-10-27 0018-10-27